Щорічний саміт: Техно-драйвери FMCG 2030. Наказова аналітика. Цифрові двійники. Маркетинг в реальному часі

Коли Oct 15, 2021 | start at 10:00 UTC+00:00

Де Zoom Platform

Language Російська

Жовтень 15, 2021

2020 рік став для нас надзвичайно щедрим на розробку нових технологій, успіхами клієнтів, а також виходом на глобальний ринок. Разом з клієнтами ми змінюємо підхід до впровадження технологій і наразі вбачаємо найбільшу ефективність в спільному плануванні цифрової трансформації продажів їхніх компаній в перспективі 10 років.

Спільнота наших клієнтів і географія впровадження зростає. Накопичено багато досвіду і кращих практик, якими ми поділимося на закритому Щорічному Онлайн Саміті “Техно-драйвери FMCG 2030. Наказова аналітика. Цифрові двійники. Маркетинг в реальному часі”. Дуже запрошуємо!

У програмі: роудмеп розвитку продуктів SoftServe Business Systems, кращі кейси наших клієнтів: JDE, Borjomi, Reckitt, Essity, Kimberly-Clark і найсвіжіші глобальні техно-тренди FMCG 2030.

Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова.

До зустрічі!

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.