Гейміфікація для банків та телекому

Коли Feb 18, 2022 | start at 07:00 UTC+00:00

Де Zoom Platform

Language Російська

Лютий 18, 2022

Банківська та телекомунікаціна сфери повною мірою реалізують потенціал використання KPIs та мотиваційних програм для співробітників. Але ми точно знаємо, який наступний крок ви можете зробити, щоб збільшити продуктивність команд – гейміфікація та об’єднання мотиваційних програм у єдину систему.

Наші клієнти діляться неймовірними бізнес-результатами впровадження нашої гейміфікації: до 13% зростання продажів, до 40% покращення KPIs, лояльність співробітників 81%.

Ми запрошуємо Вас на вебінар про те, як гейміфікація допомагає розкрити продуктивність співробітника, сприяє залученості та мотивує досягти ще кращих результатів.

Наша гейміфікація включає наступні механіки: рейтинги, турніри, виклики, командні показники, нагороди. Всі вони націлені на натхнення та розвиток співробітників, а також створення здорової конкуренції між відділами. А єдина платформа для мотиваційних програм дозволить оптимізувати роботу менеджерів за допомогою автоматизації розрахунків та аналізу залученості та ефективності.

Для перегляду запису вебінару заповніть, будь ласка, форму:

Будь ласка, заповніть форму, щоб переглянути вебінар

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.