E2E eкосистема AB InBev

Коли Jun 10, 2022 | start at 00:00 UTC+00:00

Де Berlin

Language Англійська

Червень 7, 2022

Ми дуже пишаємося тим, що є частиною команди цифрової трансформації AB InBev Europe, яка ставить перед собою місію створення справжньої цінності для бізнесу за допомогою даних, нових технологій та інновацій.

SSBS разом з AB InBev створили цифрову екосистему, яка підвищує ефективність продажів і дозволяє компанії будувати міцні відносини з партнерами та споживачами. Метою цієї екосистеми є забезпечення ідеального користувацького досвіду на всіх етапах роботи.

Щоб забезпечити відносини між бізнесом і його споживачами у єдиному цифровому форматі, ми об’єднали 3 компоненти процесу в єдину екосистему:

  1. Хмара ABI (внутрішні процеси)
  2. Клієнтська хмара (оптові партнери та клієнти)
  3. Хмара споживача (прямі відносини зі споживачами)

Тепер, коли нова E2E екосистема об’єднує всі процеси та надає бізнесу точні дані та аналітику для ефективних продажів і маркетингу, компанія може сфокусуватись на прямих продажах споживачам. Наша E2E екосистема дозволяє AB InBev рухатися вперед і створювати нові цінності для продажів і послуг, а саме:

  • Цифрова трансформація RTM
  • Збір та аналіз провідних даних на ринку
  • Забезпечення більш ефективних продажів і маркетингу
  • Залучення нових клієнтів і споживачів

Пройшовши шлях цифрової трансформації, AB InBev вдалося максимізувати бізнес-результати, використовуючи дані, забезпечуючи більшу автоматизацію та зосереджуючись на правильній діяльності в потрібний час. Таким чином, AB InBev збільшив продажі з наступними результатами:

  • Охоплення 20 ринків
  • Створення більш ніж 20 мільярдів валової вартості товарів
  • Обробки 17 мільйонів прямих продажів

Хочете дізнатися більше про нову екосистему AB InBev? Залиште свою електронну адресу, щоб отримати безкоштовний доступ до відеопрезентації з POI European Summit 2022.

Будь ласка, заповніть форму, щоб переглянути вебінар

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.