Цифровізація Продажів FMCG 2.0: Еволюція Рішень SoftServe Business Systems

Коли Jun 8, 2023 | start at 07:00 UTC+00:00

Де Zoom Platform

Language Українська

Завдяки технологіям, що стрімко розвиваються, гравці FMCG-ринку звикли до рішень які просто допомагають автоматизувати роботу відділу продажів і впоратися з рутиною управління дистриб’юторами та промо-акціями. Сьогодні об’єднання різних інструментів в єдину систему забезпечує FMCG-брендам конкурентну перевагу на полиці. Але єдина еко-система SoftServe Business System грає на випередження.

Наш набір рішень не лише виступає єдиним елементом, який з’єднує різні інструменти разом, але завдяки спеціальним методам роботи з даними, ми впроваджуємо алгоритми AI/ML, які надають рекомендації та підказки в реальному часі, що саме потрібно зробити, з якими продуктами і в яких магазинах щоб вивести ваші бренди на новий рівень

Приєднуйтесь до нас на вебінарі “Цифровізація Продажів FMCG 2.0: Еволюція Рішень SoftServe Business Systems“, де наша команда презентує останні оновлення в екосистемі цифрових рішень SSBS, а наш клієнт Тарас Кубай, Customer Development Excellence Lead в Unilever, поділиться досвідом роботи з нашими технологіями та розповість, як компанія підвищила бізнес-результати завдяки впровадженню продуктів SoftServe Business Systems.
Адженда:
1. Нові можливості SFA та інструменту управління територіями
2. Image Regonition: аналіз полиць та рекомендації в реальному часі
3. Управління та Оптимізація Промоакцій
4. Цифрова трансформація продажів в Unilever. Кращі практики та бізнес-результати

⌚ Тривалість: до 2 годин
Організатор: SoftServe Business Systems

📋 Будь ласка, реєструйтеся на вебінар заздалегідь.
Будемо раді бачити вас серед учасників!

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.