Цифровізація FMCG: технології для збільшення продажів

Коли Oct 7, 2022 | start at 06:00 UTC+00:00

Де Zoom Platform

Language

Вересень 16, 2022

Сьогодні передові технології дозволяють трансформувати бізнес-процеси та розширювати можливості FMCG-компаній у боротьбі за конкурентну перевагу. Впровадження інноваційних цифрових рішень допоможе компанії пришвидшити роботу в рітейлі, збільшити продажі та зменшити витрати.

Кейси наших клієнтів доводять, що такі системи як автоматизація польових команд (SFA), AI Shelf Recognition, B2B eom та продажі по телефону, а також система управління дистрибуцією (DMS) забезпечують наступні результати:

  • На 41% швидший прийом замовлень
  • На 88% збільшується кількість візитів
  • На 60% скорочуються витрати на візит
  • На 30% прискорюється робота з полицею

Запрошуємо вас на вебінар, на якому розповімо про кейс цифрової трансформації для підвищення ефективності роботи в рітейлі, автоматизації роботи та оптимізації операційних процесів за допомогою SFA та DMS. А наш клієнт Тарас Кубай, Customer Development Excellence Lead у Unilever, поділиться досвідом роботи з цими технологіями та розповість, як компанії вдалося покращити бізнес-результати завдяки впровадженню продуктів SoftServe Business Systems.

У програмі вебінару:

  1. Екосистема продуктів SoftServe Business Systems для цифрової трансформації
  2. Автоматизація роботи з полицями завдяки AI Shelf Recognition
  3. Цифрова трансформація продажів у Unilever. Кращі практики та результати для бізнесу

Будь ласка, зареєструйтесь завчасно на вебінар.

З нетерпінням чекаємо на вас!

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.