AB InBev: як дані трансформують бізнес

Коли Jan 27, 2023 | start at 15:00 UTC+00:00

Де Zoom Platform

Language Англійська

Січень 27, 2023

Штучний інтелект і машинне навчання сьогодні стали не просто модними словами в індустрії FMCG. При правильному використанні вони можуть призвести до видатних бізнес-результатів у різних сферах, таких як, наприклад, досягла найбільша у світі пивоварна компанія AB InBev:

  • 3% збільшення продажів на завдяки рекомендованим алгоритмом замовленням в B2B-операціях електронної комерції;
  • 2-кратне зростання страйк-рейту для польових продажів, рекомендованих ML;
  • мільйони доларів заощаджень завдяки покращеному управлінню запасами.

Однак, попри потенційні переваги, багатьом компаніям важко впроваджувати Штучний Інтелект, і лише половина прототипів на основі Штучного Інтелекту/Машинного Навчання переходять у робочу стадію. Однією з головних причин є те, що команди по роботі з даними часто надто зосереджуються лише на моделюванні, і недостатньо на наскрізній інтеграції та прийнятті такого продукту користувачами.

Щоб вирішити ці виклики, Джеймс Гіллеспі, Europe Data Director of AB InBev, запровадив 5-етапний процес створення масштабованих дата-рішеннь, який надає пріоритет орієнтації на користувача, забезпечує цінність для бізнесу та сприяє постійному вдосконаленню.

Під час вебінару Джеймс Гіллеспі надає детальний опис кожного етапу процесу та демонструє його практичне застосування на прикладі трьох кейсів, які включають електронну B2B-комерцію, роздрібну торгівлю та управління запасами.
Запис вебінару доступний за запитом. Просто заповніть форму, щоб отримати доступ і дізнатися, як створити масштабоване рішення на основі Штучного Інтелекту, яке принесе користь вашому бізнесу.

Програма вебінару:
1. Екосистема для управління роздрібними продажами на основі даних. Тревор Лейн, Business Development Director, SoftServe Business Systems
2. AB InBev: 3 кейси, як дані покращили діяльність з управління роботою з роздрібом, електронною b2b комерцією та ланцюжками постачання. Джеймс Гіллеспі, Data and Architecture Director, AB InBev

Будь ласка, заповніть форму, щоб переглянути вебінар

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.