AB InBev: як дані трансформують бізнес

Коли Jan 27, 2023 | start at 15:00 UTC+00:00

Де Zoom Platform

Language Англійська

Згідно зі звітом Gartner Top Trends in Data & Analytics 2022, «до 2026 року підприємства, які впровадили методи для створення та управління адаптивними системами Штучного Інтелекту, перевершать своїх конкурентів за кількістю діючих моделей ШІ як мінімум на 25%».

Наука про дані, Машинне навчання, Штучний Інтелект – всі ці терміни стали сьогодні популярними слівцями у FMCG-індустрії, але, як показує наш досвід з іншими технологіями, вони залишаться з нами надовго. Однак справедливо сказати, що більшість ініціатив у цих галузях поки що не мають очікуваного ефекту, але при правильному використанні вони можуть допомогти досягнути експоненційного зростання продажів!

Ви могли собі уявити, що точні дані допомогли підвищити ефективність роботи з роздрібною торгівлею більш ніж на 200% у проекті, реалізованому провідною глобальною пивовареною компанією? Дізнайтеся самі, як компанія AB InBev на основі аналізу даних створює інноваційні підходи до роботи з роздрібною торгівлею, B2B-eComm та управління ланцюжками поставок, і як вони об’єднали всі види діяльності для генерації вражаючих інсайтів.

Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб дізнатися про важливі передові практики від нашого клієнта та однієї з найбільш інноваційних FMCG компаній у світі — AB InBev.

Програма вебінару:
1. Екосистема для управління роздрібними продажами на основі даних. Тревор Лейн, Business Development Director, SoftServe Business Systems
2. AB InBev: 3 кейси, як дані покращили діяльність з управління роботою з роздрібом, електронною b2b комерцією та ланцюжками поставок. Джеймс Гіллеспі, Data and Architecture Director, AB InBev

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.