AB InBev: нова екосистема та цифрова трансформація

Коли May 10, 2022 | start at 00:00 UTC+00:00

Де Berlin

Language Англійська

Травень 6, 2022

10-11 травня Promotion Optimization Institute, глобальна дослідницька організація з фокусом на FMCG, проводить Європейський саміт у Берліні. Це значуща подія для CPG компаній, які проводять цифрову трансформацію бізнесу. На саміті SSBS і AB InBev презентують кейс створення єдиної цифрової екосистеми в рамках цифрової трансформації.

Цифрова трансформація необхідна компаніям FMCG, якщо вони хочуть залишатися конкурентоспроможними. А інтеграція передових технологій в єдину екосистему забезпечує оптимізацію всього процесу продажів в рамках цифровізації. Персонал з продажу отримує автоматизований підхід до роботи в точках продажу, покращену ефективність продажів, скорочені витрати і має змогу приймати рішення на основі даних. Під час саміту SSBS і AB InBev розкриють, як продажі можуть різко змінитися на краще завдяки цілісній системі і як FMCG компанії можуть випередити конкурентів за допомогою цифрових рішень.

Перегляньте програму та отримайте перепустку на Берлінський саміт POI.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.