AB InBev: Цифрова трансформація для FMCG-компанії

Коли Apr 27, 2022 | start at 00:00 UTC+00:00

Де Чикаго

Language Англійська

Квітень 13, 2022

27 квітня Promotion Optimization Institute, міжнародна організація, яка спеціалізується на FMCG, проведе саміт у Чикаго, фундаментальну подію для індустрії. На саміті SSBS і AB InBev презентують кейс цифрової трансформації компанії та створення єдиної цифрової екосистеми.

Ми рекомендуємо відвідати саміт POI, адже цифрова трансформація — єдине рішення для FMCG-компаній, які прагнуть залишатися на передовій під час динамічних технологічних змін. Без інноваційного підходу неможливо конкурувати з великими FMCG-компаніями.

Сьогодні FMCG-компанії впроваджують технологічні рішення у процес продажів. І щоб покращити результати для бізнесу, усі технології мають бути інтегровані в цілісну цифрову екосистему. Таким чином, увесь торговий персонал матиме єдине джерело інформації для прийняття рішень на основі даних.

SSBS допомагає FMCG-компаніям, включаючи AB InBev, йти шляхом цифровізації. Екосистема цифрових продажів, заснована на новітніх технологіях, сприяє збільшенню продажів, зниженню витрат і стрімкому зростанню результатів продажів. І ми поділимося нашою методологією та результатами для бізнесу клієнтів на POI Chicago Summit 2022. Якщо ви хочете доторкнутись до майбутнього FMCG, ви можете ознайомитися з програмою та відвідати подію за посиланням.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.