6 кейсів цифрової трансформації FMCG продажів

Коли Nov 19, 2021 | start at 14:00 UTC+00:00

Де Zoom Platform

Language Англійська

Листопад 19, 2021

Unilever, AB Inbev, Reckitt, Kimberly-Clark, Mondelez, JDE і Henkel – Цифрова трансформація відділу продажів на прикладі 6 кращих бізнес кейсів.

Ці 6 кейсів новаторських бізнес-ініціатив здійснили по справжньому трансформаційний ефект, коли наші клієнти разом з нами вирушили в дорогу до цифровізації. Вони почали цифрову трансформацію в різний час, з різних точок і місць, але всі вони закінчилися видатними результатами в зростанні продажів, ефективності в магазинах, оптимізації витрат і прискоренні бізнесу. Ось деякі з ключових моментів, якими вони поділилися з нами:

на 50% збільшення обсягу продажів

на 41% збільшилась частота замовлень

на 88% збільшення кількості візитів на місцях

на 60% зниження вартості візиту

на 30% прискорення виконання завдань полки.

Спікери:

Станіслав Шайдаров, генеральний директор, SoftServe Business Systems

Тревор Лейн, директор з розвитку бізнесу, SoftServe Business Systems

Ви зможете отримати уявлення про те, як, розгорнувши деякі з наших 9 цифрових інструментів для підвищення продажів, ці компанії змінили методи своєї роботи, управління даними, внутрішній обмін інформацією, планування свого бізнесу, управління та мотивація своїх ключових клієнтів і польових команд.

Якщо вас цікавить, як саме були досягнуті ці результати, замовляйте відеозапис вебінару, заповнивши форму внизу. (Мова вебінару – англійська)

Будь ласка, заповніть форму, щоб переглянути вебінар

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.