Єдина екосистема продажів FMCG. Кейс Kimberly-Clark.

Коли Apr 14, 2023 | start at 07:00 UTC+00:00

Де Zoom Platform

Language Англійська, Турецька

Ринок FMCG – завжди був місцем конкурентної боротьби брендів у якості продукції, маркетинговій майстерності, присутності в розднібі та ланцюжках постачання. Однак у сучасному висококонкурентному середовищі вже недостатньо бути першим лише в цих областях. Щоб зберегти лідерство, FMCG- компанії перетворюються на IT-гравців, створюючи власні системи ІТ-рішень для використання всього потенціалу великих даних, штучного інтелекту та просунутої аналітики, перетворюючись на справжні data-driven бізнеси.

Щоб більше розкрити можливості таких IT-систем, ми запрошуємо вас приєднатися до вебінару Єдина екосистема продажів FMCG, де ви дізнаєтеся про:

  • Останні технологічні тенденції для FMCG;
  • Цілісну екосистему передових ІТ-інструментів від SoftServe Business Systems для цифровізації продажів;
  • Досвід Kimberly-Clark у створенні власної екосистеми.

Наш спікер, Індіра Аджибекова, Category Development Lead for CIS and Turkey at Kimberly-Clark, поділиться результатами бізнесу та найкращими практиками побудови єдиної екосистеми для мультиринкового регіону.

Приєднуйтесь до нас 12 квітня 2023 року о 10:00 (за стамбульським часом) на 1,5-годинний вебінар.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.