Виклики провадження цифрових та дата-сайес продуктів для FMCG у 2023

Березень 29, 2023

Потенціал AI/ML для FMCG

Застосування можливостей штучного інтелекту (ШІ) компаніями FMCG зазнало значного зростання за останні роки. Щобільше, ШІ захопив галузь, відкривши нову еру надзвичайних бізнес-результатів, ефективності та оптимізації витрат. Він став незамінним інструментом для багатьох компаній у різних сферах: від RGM до управління ланцюжками постачання, від залучення нових клієнтів до оптимізації промо-кампаній і управління польовими командами
Однак, попри потенційні переваги, ми все ще не бачимо широкого впровадження в бізнес, яке призведе до справді трансформаційних змін і вдосконалень. На пошук та виявлення цих бар’єрів було спрямоване наше нещодавно проведене дослідження серед представників ІТ, продажів та маркетингу сектору FMCG. Отримати доступ до результатів можна за посиланням внизу сторінки (мова – англійська, час на читання 5 хвилин, реєстрація не потрібна).

Виклики

Дослідження показало, що основними проблемами під час реалізації проєктів з використанням дата-сайенс є обмеженість ресурсів та навичок, а також проблеми з даними (забагато даних, замало даних, погана якість даних). Щоб розв’язати проблеми з ресурсами та навичками, компанії можуть розвивати власну експертизу, залучати експертів третіх сторін або створювати розширені команди з представників бізнесу та зовнішніх спеціалістів. А ось забезпечення якості даних залишається тривкою проблемою, яка вимагає комплексного та безперервного підходу для її вирішення.
Спираючись на ідею проблеми даних, важливо звернути увагу на інший виклик, який виникає у бізнесів при впровадженні IT-рішень. Інтеграцію цифрових інструментів в єдину екосистему назвали головною проблемою 54% респондентів дослідження. Використання розрізнених програм призводить до розбиття даних, що спричинює їх дублювання, неточність та неповноту. Це заважає реалізації проєктів з використанням штучного інтелекту та машинного навчання і гальмує процес прийняття бізнес-рішень. Тому розв’язання проблеми об’єднання різних IT-інструментів в єдину систему має вирішальне значення для забезпечення високоякісних і доступних даних, готових для використання в AI/ML проєктах.

Наші рекомендації

SoftServe Business Systems пропонує свою керовану штучним інтелектом екосистему ІТ-рішень, яка повністю покриває потреби FMCG-бізнесу в автоматизації та аналітиці управління продажами та рекламою. Взаємна інтеграція інструментів забезпечує безперебійну передачу даних і вбудовану систему контролю їх якості, що забезпечує точність даних понад 98%.

Готові подолати проблеми з інтеграцією та даними та повністю розкрити потенціал продуктів AI/ML для вашої компанії? Давайте працювати над трансформацією вашого бізнесу разом!

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.