Від Excel до AI Optimized Promo

Лютий 1, 2023

Чому 83% провідних FMCG-компаній все ще використовують Excel для управління ефективністю торгівлі навіть після впровадження платформ TPO та AI RGM? Відповідь полягає в тому, що мільйони доларів, вкладені в ІТ-інструменти, не допоможуть досягти оптимізації промо без добре налагодженого фундаменту та базових даних як основи. Якщо ви шукаєте можливості для швидкої та автоматичної обробки даних, зверніть увагу на AI-оптимізоване промо. Детальніше про це нижче.

Переваги AI Optimized Promo

SoftServe Business Systems розгорнула сотні систем для провідних транснаціональних FMCG-компаній і вважає, що успішна основа TPO складається з таких компонентів:

  • Якість даних. Основна мета — забезпечити 98% точності даних. Таке вимірювання якості даних може допомогти організаціям виявити помилки, які необхідно усунути, і оцінити, чи відповідають дані в їхніх ІТ-системах призначенню.
  • Ентузіазм і залучення користувачів. Цей перевірений показник змінив бізнес-світ і тепер є основним показником для програм управління клієнтським досвідом у всьому світі. >30 балів Індекс підтримки споживача (NPS) означає, що менеджери по роботі з ключовими клієнтами (KAMи) ефективніше виконують свої щоденні завдання. Ця технологія є основним джерелом усіх потреб у даних.
  • Зв’язок між TPx і Retail Execution. Ви можете впровадити цей інструмент як безперебійну частину бізнес-екосистеми. Таким чином, ви можете переконатися, що загальна бренд та рекламна стратегія компанії будуть реалізовані у роздрібі.
  • Повноцінно впроваджений і зручний у використанні Trade Promo Management (TPM). Модуль TPM є основою для рішень Trade Promotion Optimization (TPO) та Управління зростанням доходів (RGM).

Чому варто розглянути TPx PromoTool від SSBS

SoftServe Business Systems PromoTool керується концепцією орієнтації на кінцевого користувача, яка забезпечує швидку користувацьку адаптацію. Зручний для використання інтерфейс мотивує клієнтів перенести всю діяльність по управлінню промо зі знайомого Excel в один потужний і гнучкий бізнес-інструмент. Крім того, компанії зберігатимуть усі дані в одному місці, роблячи їх доступними для аналітики, прогнозів та AI/ML оптимізації.

Використовуючи цей інструмент, ви отримаєте:

  • Найкращий у своєму класі досвід керування даними та інтеграції
  • Зручний для KAMів інтерфейс, схожий на Excel
  • Гнучку конфігурацію як для зрілих ринків, так і для тих, що розвиваються
  • Відзначений нагородами TPx-функціонал
  • Унікальний і комплексний досвід розгортання
  • Безшовну інтеграцію з Retail Execution.

Рухаючись до AI-оптимізації

Посилені штучним інтелектом TPO та RGM інструменти забезпечують сильну конкурентну перевагу для FMCG-компаній, допомагаючи їм знаходити кращі рішення щодо інвестування в трейд. Але, щоб ці рішення були надійними та правильними, компанії повинні створити міцний зв’язок між передовими технологіями та рутинними бізнес-процесами, які виконуються співробітниками на щоденній основі. SoftServe Business Systems PromoTool використовує штучний інтелект, великі дані та розширену аналітику, але також допомагає створити такий зв’язок, пропонуючи потужний набір TPM-функцій, зручний інтерфейс користувача та експертизу провадження. Це допомагає нашим клієнтам тримати всю промо-активність та всі дані про промо в одному місці та створює міцну основу для переходу від управління промо-акціями в електронних таблицях до промо-оптимізації на основі AI/ML.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.