Ведення бізнесу у надзвичайних обставинах

Травень 12, 2022

27-29 квітня SSBS взяли участь у весняному гібридному саміті POI у Чикаго і поділилися нашою історією про ведення бізнесу під час війни в Україні, коли за секунду все перевернулося з ніг на голову.

Зіткнення з цією безпрецедентно потужною загрозою продемонструвало, хто ми як люди і як організація, а також які ми партнери для наших клієнтів. Ні наші клієнти, ні ми не могли передбачити цю війну, але затримок у розгортанні програмного забезпечення майже не було навіть у перший тиждень після вторгнення.

На саміті Станіслав Шайдаров, Томаш Козловські та Анна Любимова розповіли, як SSBS вдається вести бізнес та вирішувати проблеми, пов’язані з перебоями в роботі через війну.

Віталій Потлатов, спікер від наших партнерів AB InBev, приєднався до нашої презентації, щоб детальніше розповісти про те, як AB InBev допомагає українцям і як їм разом із SSBS вдалося продовжити результативну співпрацю.

Повну відеопрезентацію SSBS дивіться нижче.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.