Smart Manager: інструмент для динамічного прийняття рішень

Квітень 14, 2022

Ми раді повідомити про запуск Smart Manager, єдиного інструменту управління польовими командами та територією. Завдяки Smart Manager продажі стають керованими на основі даних, швидшими та гнучкими.

Smart Manager призначений для миттєвого зв’язку з усім торговим персоналом на місцях, постановки завдань, надання пропозицій та підтримки в режимі реального часу. Таким чином, менеджмент може ефективно планувати задачі для локацій, розподіляти робоче навантаження, контролювати виконання завдань, збирати аналітичні дані та забезпечувати зворотний зв’язок.

Smart Manager дозволяє отримати повний контроль над продажами з меншими зусиллями. Цей інструмент допомагає досягти наступних цілей:

  • Управління маршрутами для оптимального розподілу робочого навантаження
  • Віддалений польовий аудит для оптимізації логістичних витрат
  • Аналіз ключових трендів у розрізі каналів збуту, мереж, категорій продукції в режимі реального часу
  • Зміщення фокусу керівників із контролю на навчання та розвиток співробітників
  • Постановка індивідуальних та групових завдань, та надання своєчасного зворотного зв’язку
  • Підвищення співпраці у команді

Використовуючи Smart Manager для бізнесу, весь торговий персонал може забезпечити швидке прийняття управлінських рішень на основі консолідованих даних із різних джерел, доступ до операційних даних у режимі реального часу та скорочення часу на фізичний контроль команди та території.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.