POI State of Industry 2022

Березень 4, 2022

SoftServe Business Systems – українська компанія. Ми робимо все, щоб захистити нашу команду, допомагаємо армії та з нашими клієнтами продовжуємо шлях до цифрової трансформації.

Сьогодні технології розвиваються з неймовірною швидкістю, і для збереження конкурентоспроможності бізнесу цифрова трансформація є пріоритетом №1 для FMCG. Promotion Optimization Institute, галузева консалтингова компанія, допомагає FMCG орієнтуватися у динамічних змінах технологій, вивчає виклики та стратегії успіху бізнесів. Крім того, POI публікує звіт про стан галузі (State of Industry Report), що базується на фундаментальному глобальному опитуванні працівників FMCG індустрії.

Звіт за 2022 рік показує, як FMCG компанії просуваються шляхом цифрової трансформації, як вони застосовують штучний інтелект, розпізнавання зображень, доповнену реальність, продажі по телефону та інші технології для підвищення ефективності торгівлі. Управління просуванням, оптимізація та аналітика продажів стали способом зростання бізнесу та підвищення ефективності, покращення реагування та партнерства у роздрібній торгівлі, а також задоволення потреб клієнтів. А поєднання цих технологій у цілісну екосистему лише збільшує результати для бізнесу.

Однак, щоб забезпечити перевагу в цифровій трансформації, компаніям необхідно зосередитися на технотрендах, чистоті даних та їх управлінні, предиктивній та прескриптивній аналітиці, оптимізації промо, розширеному управлінні зростанням доходів та інших практиках, щоб не тільки залишатися на плаву, але й мати можливість забезпечити надійне майбутнє бізнесу.

Перегляньте звіт POI State of Industry, щоб дізнатися важливі ідеї для майбутнього вашого бізнесу.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.