POI RGM Benchmark Survey

Червень 22, 2022

Зміни в поведінці споживачів, викликані пандемією, зростання цін на товари та інфляція створюють нові проблеми для збільшення прибутку від RGM. CPG компанії повинні адаптуватися до нових правил ринку, використовувати нові стратегії та інноваційні технології, щоб мати конкурентну перевагу.

Promotion Optimization Institute допомагає CPG компаніям зосередитися на основних можливостях RGM, виявити слабкі та сильні сторони RGM стратегій та запропонувати новітні інструменти та системи для зростання доходу. POI збирає всі ці ідеї у звіті про стан індустрії (State of Industry Report), щоб CPG компанії могли стати на шлях трансформації.

І тому POI запрошує вас пройти опитування по RGM: https://www.surveymonkey.com/r/2022-23POIRGMSURVEY

У цьому опитуванні вивчаються невід’ємні аспекти RGM, такі як стратегії, інструменти, системи та аналітичні можливості, а також організація, люди та процеси. Завдяки цій інформації, внесеній у звіт, CPG компанії можуть вирішити, який підхід до RGM використовувати, щоб отримати додаткові відсотки з продажів.

Ми рекомендуємо виділити 15 хвилин свого часу на це опитування! Щойно звіт буде опублікований, ви отримаєте його розширену копію та 2 безкоштовні реєстраційні перепустки на саміт POI у листопаді 2022 року в Далласі.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.