Опитування для річного аналітичного звіту POI RetX State of Industry 2021-2022

Липень 28, 2021

Головним прискорювачем розвитку B2B галузі ми вважаємо обмін досвідом і кращими практиками. IT системи підприємств розвиваються відокремлено, тому винахід велосипеда неминучий, а помилки мають величезну ціну. Проте проблематика цифровізації продажів FMCG у всьому світі має багато спільного, а впоратися з ними допоможе спільна робота.

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні для річного аналітичного звіту POI RetX State of Industry 2021-2022: https://www.surveymonkey.com/r/2021-2022POIRetXSurvey.

Опитування вивчає IT завдання FMCG, визначає тренди галузі та кращі практики. Цього року POI розширює щорічне галузеве дослідження, щоб зосередити увагу на практиці польових продажів в торговій точці (RetX) і її конкретних бізнес-аспектах і проблемах. Також цього разу в звіті Ви отримаєте доступ до аналізу RetX в порівнянні з минулим роком.

В якості подяки, POI надасть Вам розширену копію Звіту і 2 безкоштовних реєстрації на обрані Вами Саміти POI (в Берліні, Німеччина або Чикаго, Іллінойс). Приділіть 10 хвилин Вашого часу і Ви отримаєте доступ до унікальних знань про системи автоматизації продажів глобальних FMCG компаній.

Дуже рекомендуємо!

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.