Оновлений SalesWorks: Real-time синхронізація. Покращена кастомізація. ISO 27001/02

Січень 21, 2022

Оскільки технології розвиваються зі швидкістю світла, FCMG-компаніям потрібно вдосконалювати інструменти оптимізації роботи торгового персоналу на місцях. Останні оновлення SalesWorks забезпечують більш гнучкий та безпечний робочий процес. Тепер у виїзних працівників та супервайзерів є можливість швидше обмінюватися даними та налаштовувати «Анкети» візитів. Ми також покращили розділ «Довідники» та наблизилися до вищих стандартів безпеки.

Ознайомтеся із новими можливостями SalesWorks.

Синхронізація у реальному часі для гнучкого робочого процесу

У новій версії SalesWorks вам не потрібно синхронізувати дані вручну після кожного візиту. Обмінюйтеся з колегами результатами роботи в торгових точках, налаштувавши автоматичну синхронізацію: SalesWorks сам надсилатиме дані з кожного візиту до системи.

Для цього увімкніть опцію «Синхронізувати без підтвердження». Так ваші фото, активності візиту, координати та інші важливі дані автоматично будуть відправлені у систему при підключенні телефону до інтернету.

Покращена кастомізація для роботи з актуальними даними візиту

Тепер SalesWorks дозволяє торговим представникам, мерчендайзерам та супервайзерам налаштовувати розділи «Довідники» та «Анкети».

Наприклад, якщо ви мерчендайзер, і вам не потрібно вести звіт про борги клієнтів, ваш супервайзер може просто приховати цей розділ із «Довідників». Будь-який розділ у головному меню програми можна приховати або відобразити відповідно до завдань, які повинен виконувати працівник.

Те саме і з «Анкетами». Більше не потрібно довго шукати актуальні завдання у списку. Налаштуйте розділ «Анкети» для будь-якої ролі та залиште лише важливі активності візиту для торгового представника чи мерчендайзера.

Посилена безпека з ISO 27001/27002

Ми прагнемо забезпечити всі заходи безпеки для наших клієнтів, щоб захистити конфіденційні дані. Тому ми дотримуємось вимог Міжнародної організації зі стандартизації та встановлюємо правила для паролів користувачів. Весь торговий персонал повинен створювати надійні паролі, щоб ніхто не зміг вкрасти дані із SalesWorks. Тому будь-який власник бізнесу може не хвилюватися про захист даних.

Новий реліз: Розширені функції для зростання продажів

Нова версія SalesWorks надає можливість торговим представникам, мерчендайзерам та супервайзерам швидше виконувати свої повсякденні завдання та зосередитись на найважливішому. Таким чином, торговельний персонал виводить свою роботу на більш високий рівень.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.