Новий Smart Helper: IR, Perfect Store та підказки в реальному часі

Вересень 5, 2022

Сучасні інструменти для продажів роблять виконання завдань у магазині швидшим й точнішим, ніж будь-коли раніше. Найсучасніші рішення забезпечують інтерактивний менеджмент та надають дані в реальному часі під час відвідування магазину. У нашій екосистемі для рітейлу ми забезпечуємо такий функціонал завдяки нашому новому інструменту Smart Helper, який підвищують ефективність інших технологій. Наприклад, завдяки інтеграції з AI Shelf Recognition Smart Helper допомагає польовим командам слідкувати за виконанням KPI, відповідністю стандартам Perfect Store і надає статистику в реальному часі для вчасного та ефективного прийняття рішень.

Покращена робота у рітейлі завдяки Smart Helper

Усі FMCG компанії прагнуть забезпечити ідеальну присутність своїх товарів у магазині, і врахувати розташування полиць, кількість товарів та додаткових місць викладки, коректність цінників і привабливість POS. Коли всі ці елементи узгоджені між собою, клієнти зацікавлюються товаром, і продажі зростають. Тому дуже важливо, щоб над цими елементами постійно здійснювався контроль, і всі стандарти їхнього розміщення дотримувались.

Завдяки використанню Smart Helper від SSBS, його автоматизованих підказок, повних даних та прийняття рішень у реальному часі торговий персонал може швидко й ефективно відстежувати та виконувати стандарти Perfect Store, звільняючи час для досягнення своїх найважливіших цілей продажів. Крім того, Smart Helper пропонує ще більше:

  • Кероване виконання складних планів Perfect Store
  • Інтеграція з розпізнаванням зображень для додаткових переваг
  • Рекомендація по виконанню KPI на кожному кроці візиту у реальному часі
  • Заклик до дії для покращення присутності товарів в магазині під час візиту

Інтеграція Smart Helper з AI Shelf Recognition

Smart Helper — це інструмент, який може зробити роботу з розпізнаванням зображень ще ефективнішою. Коли торговий представник сфотографує полицю, Smart Helper автоматично створить пропозиції по її вдосконаленню в реальному часі. Це може набувати будь-яку форму: від рекомендацій щодо розміщення продуктів на полиці та потенційних промо, до сповіщень про некоректні цінники, щоб забезпечити ідеальне виконання завдань в магазині. Усе це гарантує 100% виконання планів і сприяє зростанню бізнесу.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.