Новий PromoTool: ML/AI, канібалізація, прогнози

Липень 15, 2022

Успішне проведення промо акцій означає прямий вплив на зростання рентабельності інвестицій як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Чудова промо стратегія та її реалізація принесуть справжні кардинальні зміни для будь-якої категорії FMCG.

Використання передових технологій на базі ML і предикативної аналітики для промо кампаній допоможе використати потенціал промо на повну і вплинути на зростання продажів, зниження витрат і прискорення процесів. Останній реліз PromoTool дозволяє керувати промо в режимі реального часу, автоматизує та прискорює бізнес-процеси, забезпечує прозорість прийняття рішень.

Оновлений PromoTool покращений в 6 критичних параметрах, які зазначені нижче.

1. Автоматичний розрахунок бейзлайну на основі ML/AI

Автоматичний і точний розрахунок базових показників сприяє швидкому і ефективному плануванню рекламних заходів і аналізу зростання продажів. Завдяки ML та AI, ця функція покращує точність прогнозів на основі багатьох факторів, зібраних із різних джерел, таких як канібалізація, відсутність на складі, тощо.

Переваги автоматичного розрахунку бейзлайну в останній версії PromoTool:

 • Вибір найкращої моделі для прогнозування
 • Врахування специфіки галузі, бізнес-процесів, ефекту канібалізації
 • Застосування складних алгоритмів для підвищення точності прогнозу

2. Прогнози приросту від проведення промо

Прогнози пропонують кроки для найпродуктивнішого втілення вашої стратегії. Прогнози враховують наступні фактори:

 • Дати та тривалість акцій
 • Промо механіка
 • Обсяг знижки (TPR)
 • Ціна
 • Додаткова промо-підтримка
 • Кількість товарів для промо
 • Кількість акцій по групах товарів за квартал
 • Клієнт, тип каналу

3. Зменшення часу завдяки комплексному редагуванню промо

Ми впровадили новий механізм, який дозволяє користувачам редагувати до 20 промо одночасно. Для цього промо заходи повинні бути створені як єдине національне промо (функціонал «Промо фокуси»).

Робочий персонал може значно скоротити час на роботу із промо завдяки можливості одночасно вносити зміни в кілька промо.

4. Релевантне промо з терміном придатності продукту

Останнє оновлення PromoTool має функцію введення дати терміну виробництва або відвантаження продукту в налаштуваннях продукту. Завдяки автоматичному контролю цих дат система PromoTool не дозволить користувачеві запланувати промо на продукти (SKU), які не будуть доступні для відправлення в запланований період акції.

5. Прозорі фінансові звіти з гнучкими налаштуваннями бюджету

Ми розробили логіку розрахунку місячних бюджетів, які виділяються на промо, якщо період кампанії припадає на кілька календарних місяців. Показники виконання бюджету відображаються в місяці фактичних промо акцій і дозволяють торговому персоналу формувати більш прозорі фінансові звіти.

6. Новий UI/UX

Ми почали роботу над оновленням інтерфейсу PromoTool. Завдяки новому UI/UX користувачі можуть користуватися новими шрифтами та темами, які дозволять оптимізувати час роботи із системою. Інтуїтивно зрозумілий дизайн скоротить час на роботу з додатком.

Оновлення PromoTool: швидке та точне виконання промо

Точна робота з рекламними акціями є важливою частиною правильного коригування вашого бюджету, щоб залучити до продукту більше споживачів і, як наслідок, досягти високого ROI. Чим ефективніше торговий персонал працює з промо-акціями в магазині, тим більше успіху досягає бізнес. Останнє оновлення PromoTool на базі AI/ML і прогнозної аналітики призначене для швидких і точних процесів просування, які безпосередньо впливають на зростання продажів і доходів.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.