Нові можливості AI Shelf Recognition

Серпень 19, 2021

Нова IR-технологія дозволяє польовим командам зосередитися на своїй ключовій ролі – продажу та роботі з полицею, скоротити час на збір даних, приймати правильні рішення на основі даних в реальному часі

AI Shelf Recognition демонструє неймовірні бізнес-результати для FMCG: 60% зниження витрат на мерчандайзинг, 30% прискорення роботи з полицею * (* Reckitt Case). Тому ми вкладаємо свої знання і ресурси у вдосконалення продукту, а головне, поліпшення його показників по швидкості, якості та вартості розпізнавання.

Даною розробкою ми займаємося більше 5-ти років, протягом цього часу технології і наш сервіс AI Shelf Recognition пройшли технологічну еволюцію:

  1. Технологія Opencv Feature Detection (SIFT та SURF) знаходила зони функцій і порівнювала їх з еталонним зображенням, на що йшло кілька днів на підготовку, близько 10 хвилин на розпізнавання, при цьому вартість була дуже високою.
  2. Нейронні мережі – вимагали менше ресурсів для розпізнавання (RCNN). RCNN можна навчити, але процес навчання вимагає тисячі фотографій для навчання і багато людино-годин для розмітки фото. Тут підготовка займала 4-8 тижнів, 10-30 секунд на розпізнавання при середній вартості технології.
  3. Нейронна мережа + Аугментація. Доповнена реальність скоротила процес навчання NN, а також час і вартість розпізнавання. Всього 2 тижні на підготовку, 10-30 секунд на розпізнавання але вартість стала значно нижча.
  4. Нарешті нове покоління нейронних мереж дозволяє виконувати розпізнавання мобільним пристроєм за 5-20 секунд. Завдяки оптимізації внутрішніх процесів сервісу навчання нейронної мережі займає 1-2 тижні. Досягається більш низька вартість сервісу і висока якість розпізнавання.

У підсумку ми отримали рішення, яке закриває всі больові точки технології: AI, робота в offline, надшвидкий збір даних і інтерфейс в реальному часі з системами HQ і користувачами.

Також важливою перевагою AI Shelf Recognition є те, що він може розпізнавати не тільки фейси SKU, цінники, продукти конкурентів, але і POS матеріали і додаткові місця продажів (промо дисплеї і т.п.).

Володимир Квятковський буде радий відповісти на ваші запитання, будь ласка, пишіть: [email protected]

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.