New Release: інтерактивний календар та візуалізація.

Січень 19, 2023

PromoTool прагне стати найінтуїтивніше зрозумілою платформою «у кілька кліків» для ефективного управління промо та оптимізації. Згідно з опитуванням POI, 59% компаній CPG у всьому світі вважають процес планування промо дуже складним. У SSBS ми дуже серйозно ставимося до викликів користувачів TPx рішень. У нашому останньому релізі ми працювали над цими проблемами, покращуючи інтерактивний календар, функціональність промо-фокусів та лендинг сторінки

1. Новий інтерактивний промо-календар

Інтерактивний календар PromoTool – це дисплей управління, який відразу візуалізує у календарі всі дії та дозволяє користувачам створювати гнучкі фільтри для керування промо. Нові кольори інтерфейсу, оновлені командні кнопки та покращені значки забезпечують чіткий та інтуїтивно зрозумілий робочий процес.
Тепер користувачі можуть планувати, створювати, налаштовувати, аналізувати та оцінювати промо-акції без необхідності перемикатися між формами у різних каталогах. Промо-календар тепер дозволяє користувачеві створити фокус або промо-активність в один клік у тій самій формі.

2. Промо Фокус – чітка та багаторазова промо стратегія чи шаблон.

Промо Фокус – це функція для складання загальних планів стратегій/шаблонів промо для KAMів, які потім можуть бути використані для подальшого планування та координації дій в інших шаблонах.
Додаткова гнучкість забезпечується за рахунок створення рекламних акцій з Промо Фокусів, наприклад, управління кількістю рекламних акцій за допомогою налаштування правила. Також розширено можливості використання Промо Фокусу як шаблону без обмежень за датою початку. Тепер користувачі можуть використовувати успішні промо-стратегії з попередніх періодів та за допомогою кількох кліків запускати нову активність без повторного введення всіх даних.

3. Лендінг сторінка тепер налаштована за ролями

Оновлений функціонал лендинг сторінки дозволить налаштувати цілісне уявлення про те, де сьогодні знаходяться витрати та як працюють рекламні кампанії (наприклад, рентабельність інвестицій) на рівні бренду/тактики, категорії, каналу, клієнта чи навіть на рівні країни. Тепер ці показники можуть бути повністю налаштовані. Інформаційні панелі та міні-графіки дозволяють користувачеві створювати свої власні лендинг сторінки для кращої візуалізації, персоналізації та відстеження найважливіших процесів.

*  –  Звіт про стан галузі POI за 2022 рік.

Незалежну експертну оцінку PromoTool у POI 2022 Enterprise Planning Vendor Panorama можна знайти тут.

Щоб запланувати демонстрацію PromoTool, будь ласка, заповніть форму нижче.

 

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.