Дата платформа на базі AI

Липень 6, 2022

Цифрова трансформація є необхідним кроком для сучасного бізнесу. Компанії повинні оснащувати свої внутрішні та зовнішні процеси штучним інтелектом, машинним навчанням, наукою про дані та іншими технологічними рішеннями, або їхній бізнес стане частиною минулого. Сьогодні компанії мають справу з такою кількістю даних, що аналізувати їх та приймати рішення на їх основі потребує надзвичайно багато часу та коштів. Командам доводиться збирати дані вручну з різних джерел, що робить результати такої роботи недостовірними.

Одним із рішень для цифровізації бізнесу є інноваційна дата платформа, яка містить повні дані всієї організації та може бути розширена в міру її зростання. Дата платформа від SSBS містить набір інструментів, які гарантують швидке та плавне перетворення даних у практичні поради.

Кейс AB InBev: дата платформа на базі AI

BrewDat — це дата платформа, розроблена для AB InBev, яка консолідує та спрощує дані з усіх відділів організації по всьому світу. SSBS розробила платформу на основі ML та AI, щоб збирати різні типи інформації, включаючи дані як про найменші бізнес-операції, так і дані, що мають найбільший вплив на процеси.

Дата платформа від SSBS містить набір інструментів, які гарантують швидке та плавне перетворення даних у цінну бізнес-ідею, допомагають накопичувати знання та сприяють швидкому прийняттю рішень. Дата платформа працює як координаційний центр для інтегрованої цифрової екосистеми, яка з’єднує всі процеси для внутрішніх і зовнішніх команд та дозволяє кожній команді отримувати точні та актуальні дані.

Дата платформа може підвищити ефективність продажів більш ніж на 200%. Наприклад, автоматизація сегментування клієнтів і створення списку звернень для запуску нових артикулів забезпечили підвищення ефективності продажів на 240% завдяки:

  • Практичним порадам
  • Прогнозній аналітиці
  • Обробки даних у реальному часі
  • Гранулярному аналізу
  • Консолідованих даних
  • Багатофункціональному рішенню

Покращенна автоматизація та новий рівень ефективності

Створення дата платформи для організацій дозволяє вийти на новий рівень ефективності. Завдяки консолідованим даним організація може скоротити час на збір, очищення та трансформацію даних, щоб зосередитися на важливому – покращенні процесів в організації та підвищенні продажів.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.