Цінова стратегія на базі AI у часи інфляції

Коли Oct 6, 2022 | start at 00:00 UTC+00:00

Де Zoom Platform

Language

Жовтень 13, 2022

Інфляція – черговий потужний виклик для європейської економіки. У результаті інфляції CPG компанії стикаються з уповільненням зростання продажів і падінням маржі. За прогнозами аналітиків, інфляція триватиме ще п’ять, шість чи навіть сім років. Тому CPG компанії повинні адаптуватися до інфляції, оскільки вона тепер стає «новою нормою», і оснастити свій бізнес необхідними ресурсами, даними та технологіями, щоб мати можливість адаптуватися до нових ринкових умов.

Песимістичні настрої споживачів щодо цін є одним із найбільших викликів для CPG індустрії. Тому компанії повинні пропонувати привабливі ціни та забезпечити найкраще обслуговування клієнтів.

AI Store Log Excellence для цінової стратегії на базі AI у реальному часі

CPG компанії постійно намагаються збалансувати захист об’єму продаж та маржу, а ціноутворення залишається найважливішим важелем, що впливає на комерційні результати. Але в умовах постійних змін на ринку рішення стосовно цін дуже швидко стають застарілими і шкодять продажу або маржі. Таким чином, компанії повинні навчитися швидко приймати рішення щодо ціноутворення на основі даних у реальному часі та розширеної аналітики.

Рішення, яке може допомогти вам керувати всіма згаданими вище елементами, — це AI Store Log Excellence (AISLE). AISLE надає швидку інформацію про зміни цін у магазині в режимі реального часу та створює миттєві звіти. Інструмент миттєво обробляє, збирає та надає дані, а також сприяє швидкому прийняттю рішень у 3 кроки:

  1. Інтерпретуйте: отримуйте швидку інформацію про зміни цін у магазині, щоб бути першою компанією, яка інтерпретує зміни на ринку
  2. Аналізуйте: використовуйте вбудовану аналітику для чіткого розуміння коливань цін брендів та приватних марок
  3. Дійте: використовуйте звіти згенеровані на основі штучного інтелекту, щоб приймати рішення на основі фактів і зіставлення даних

6 жовтня ми провели вебінар, на якому розповіли, як IR-рішення AISLE може покращити вашу цінову стратегію та допомогти вашому бізнесу адаптуватися до змін в умовах інфляції швидше, ніж конкуренти. Запис з вебінару ви можете переглянути нижче.

Будь ласка, заповніть форму, щоб переглянути вебінар

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.