Бракує історичних даних? ML допоможе

Листопад 13, 2022

Промо-кампанії можуть досягти максимального рівня ефективності лише тоді, коли ви підходите до їх планування з продуманою стратегією та, що важливо в сучасній торгівлі, з використанням найсучасніших технологій. Найкращий спосіб забезпечити точне та швидке виконання промо – це автоматизувати кожен крок планування, включаючи прогнози бейзлайну та апліфту.

Один із всесвітньо відомих брендів напоїв використовував інструмент TPx від SoftServe Business Systems. Тим не менш, промо-команда розрахувала апліфт вручну в сторонній системі, в результаті чого компанія стикалась з наступними проблемами:

  • Трудомістка робота
  • Низька точність даних
  • Нераціональна вартість праці

Щоб усунути ці проблеми та забезпечити краще виконання промо, компанія поставила завдання автоматизувати прогнозування апліфту для планування та оптимізації промо за допомогою AI/ML.

Виклик

Чисті та точні дані промо мають вирішальне значення для використання AI/ML для прогнозування промо. У даному випадку компанія мала доступні дані продажів. Однак ми зіткнулися з двома проблемами, що пов’язані з історичними даними, необхідними для навчання нейронних мереж та розробки моделей прогнозування:

  • Деталі промо були негармонізовані
  • Історичні дані були відсутні

Рішення

SoftServe Business Systems використали AI/ML, щоб реконструювати історичний бейзлайн та спрогнозувати запланований промо апліфт. Моделі ML ідеально відповідають специфіці категорії продукту, і прогнози були зроблені на основі типу промо, багатьох внутрішніх і зовнішніх факторів, а також ефекту канібалізації.

Результати

Коли AI/ML мав усі необхідні дані, розрахунки бейзлайну та апліфту були повністю автоматизовані, а команда мала змогу робити швидкі та точні промо прогнози. Компанія отримала виняткові результати:

  • +10% у підвищенні коректності даних
  • у 100 разів швидша робота
  • на 100% автоматизований розрахунок

Підсумок

AI/ML — це ключ до автоматизованого прогнозування рекламних акцій, що веде до точного та таргетованого виконання промо. Чим краще ваш бізнес автоматизує планування промо, тим ефективніше ваша команда використовуватиме всі дані для бездоганного залучення клієнтів і, як наслідок, високих прибутків.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.