4 відзнаки «Best-in-class» для PromoTool

Вересень 28, 2022

Promotion Optimization Institute опублікував звіт POI 2022 Enterprise Planning Vendor Panorama, де POI зосереджує увагу на можливостях планування діяльності великих компаній, які надають технологічні рішення та використовують предиктивну аналітику та/або машинне навчання (ML)/штучний інтелект (AI) для покращення бізнес-процесів у FMCG.

Стратегічне бачення галузі, яким володіє POI, дає змогу організації підкреслює трансформаційний потенціал цілісного планування підприємства. Коли міжфункціональні команди використовують цілісну екосистему планування, різні відділи бізнесу злагоджено працюють між собою і гарантують продуктивне корпоративне планування з підвищенням ефективності всієї організації.

У цьому звіті POI провів глибоку оцінку можливостей 19 глобальних вендорів у сфері цілісного планування підприємства та продажів, RGM, управління торгівлею та оптимізації за допомогою передових технологій, що допомагає збільшити цінність діяльності підприємства, покращити торгівлю та партнерські відносини, а також сприяти зростанню прибутку.

Для нас велика честь, що PromoTool, продукт TPx екосистеми продуктів SoftServe Business System, отримав 4 відзнаки «Best-in-class» за:

  • Зовнішню співпрацю
  • Можливості планування діяльності підприємства IBP/S&OP
  • Статистику та аналітику
  • TPx для організацій 2 і 3 рівня/організацій 1 рівня в інших міжнародних локаціях

Ось як POI визначають тенденцію SoftServe Business Systems:

«SSBS створив унікальну та потужну цифрову екосистему з повністю інтегрованим набором рішень для своїх клієнтів. Вони мають фінансове прогнозування на рівні клієнтів і каналів, що є ключовим компонентом IBP і рідко зустрічається в інших рішеннях TPx. Крім того, інтеграція з Retail Execution забезпечує підключення до повного циклу продажів. SoftServe пишається своїм досвідом впровадження та комплексною інтеграцією продуктів для ключових клієнтів».

Ви можете прочитати повний огляд SSBS у POI 2022 Enterprise Planning Vendor Panorama за посиланням.

Ми також рекомендуємо вам ознайомитися з повним звітом POI. Щоб завантажити повну версію POI 2022 Enterprise Planning Vendor Panorama, приєднайтесь до POI за посиланням: https://poinstitute.com/membership або зверніться до Joanie Malin за електронною адресою [email protected]

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.