4 причини впровадити IR

Липень 22, 2022

Розпізнавання зображень (IR) є однією з ключових технологій, яка досягла плато продуктивності для виробників споживчих товарів і забезпечує швидкі бізнес результати. Ви не можете переоцінити трансформаційний вплив IR після того, як впровадите його у робочі процеси своєї FMCG компанії. Торговий персонал зможе відразу отримати простий автоматизований підхід до роботи з полицею та замовленнями, а компанія отримуватиме точні та повні дані з магазину в режимі реального часу та зможе сфокусуватись на розвитку бізнесу.

Звичайно, IR приносить незамінну користь. Але перш ніж розпочати впровадження IR, ми пропонуємо нашим клієнтам визначити головну причину для використання технологіі. Як ваш перший крок до впровадження IR ми рекомендуємо з’ясувати та оцінити потенційні переваги IR для ваших поточних бізнес-процесів.

Причини провадити IR

  1. Оптимізація витрат
  2. Зростання продажів
  3. Perfect Retail Execution
  4. Цілісні дані у реальному часі

1. Оптимізація витрат

Оптимізація часу означає оптимізацію витрат. Якщо ваші бізнес-системи інтегровані з технологією розпізнавання зображень, польові працівники можуть значно скоротити час, витрачений на роботу з полицями. IR автоматизує збір даних, що особливо корисно, коли робота відбувається у великому роздрібному середовищі. Автоматизований збір даних може заощадити близько 30% часу на роботу з полицями і, таким чином, знизити витрати на роботу в магазині на 60%.

Якщо ваш бізнес інтегрує офлайн рішення IR, це ще більше скоротить час для візиту в магазин: технологтя не буде надсилати зображення на сервер, тому завдання можна буде виконувати швидше. І можна скоротити витрати на використання обчислювальних потужностей вендора.

2. Зростання продажів

Коли ваша команда може працювати із технологією розпізнавання зображень, вона зможе більше зосередитися на зростанні продажів замість збору даних і перевірки OSA та OOS.

IR дозволяє польовому персоналу сфотографувати полицю та швидко зібрати цінні дані, що займає більше часу, якщо робити це вручну. Зекономлений час можна витратити на перевірку наявності товару, розуміння причин OOS і в цілому на розробку правильної стратегії зростання продажів. Завдяки IR клієнти можуть швидко реагувати та покращувати OSA.

3. Perfect Retail Execution

Рішення із розпізнаванням зображень допоможе торговим працівникам виконувати завдання набагато краще, ніж самі люди. IR може надати функцію «Planograms Validation vs. Reality», щоб дозволити торговим підрозділам швидко виявляти проблеми з доступністю продукту, надавати підказки щодо їх вирішення в режимі реального часу та негайно виправляти невідповідності.

4. Цілісні дані у реальному часі

Розпізнавання зображень може дозволити отримати нові показники продуктивності, які навряд чи можна отримати в рамках традиційної операційної моделі. Співробітники на місцях можуть стежити за власними продуктами та продуктами конкурентів, цінами, POSM, основними та другорядними полицями, тощо.

Наприклад, представник компанії може легко зрозуміти, чи займає їх бренд справедливу частку на полиці в певній підкатегорії, навіть якщо їм потрібно відстежувати сотні SKU конкурентів. Ці дані доступні під час візиту, що дозволяє польовій команді миттєво вирішити наявні проблеми з усіма необхідними показниками та рекомендаціями.

Досягни одну або усі 4 цілі завдяки IR

Технологія розпізнавання зображень може покращити роботу з продажу в одному або усіх згаданих вище аспектах. Звичайно, спершу бізнесу краще зосередитися на одній із причин впровадження IR, щоб досягти найбільших результатів із самого початку. Проте з часом компанія зможе вирішити всі ці аспекти та вивести свій бізнес на абсолютно новий рівень продуктивності.

Якщо ви бажаєте визначити свої пріоритети для впровадження IR з вендором, який відповідає вашим потребам, ознайомитися з найкращими методами розгортання, дізнатися ключові показники ефективності та отримати максимальні результати від IR, ви можете ознайомитись із нашим Гайдом для успішного впровадження IR заповнивши форму нижче.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.