4 найкращі практики цифрової трансформації від Unilever

Грудень 5, 2022

Кожна компанія унікальна та набуває власного досвіду на шляху до цифрової трансформації. Один із наших клієнтів, Unilever Ukraine, поділився історією свого успіху, надбаннями та передовим досвідом на одному з останніх наших вебінарів.

Бізнес Unilever дуже різноплановий, вони працюють з багатьма категоріями продуктів, кожна з яких містить кілька брендів та сотні артикулів, потребує велику кількість промо активностей, які проводяться одночасно. І побудова процесу продажів на основі даних, а також впровадження нових технологій для такого великого та різнопланового бізнесу представляли подвійну проблему.

Передовий досвід цифрової трансформації починається з добре підготовленого фундаменту, що потребує доступу до точних та повних даних у режимі реального часу. Це дає можливість взаємодії усіх ринкових бізнес процесів між собою для аналізу і використання інформації в реальному часі у торговій точці. Коли компанія матиме достатньо якісних історичних даних, вона зможе використовувати ML і AI для підвищення продуктивності системи.

4 найкращі практики цифрової трансформації від Unilever Україна:

  1. Цифрову трансформацію слід розглядати як частину довгострокового стратегічного плану
  2. Постачальник, якого ви обираєте для співпраці, має працювати на випередження та кидати виклики вашому бізнесу
  3. Задоволення ключових користувачів є основою, оскільки тоді користувачі звикнуть до системи і використовуватимуть її на постійній основі
  4. Ваша ключова мета – безперервне покращення бізнес-результатів

Бізнес-результати для Unilever:

  • Правильні дані, доступні в потрібний час, полегшили процес прийняття рішень
  • Покращення продуктивності польових команд
  • Пост-оцінка мотиваційних та промо кампаній
  • Управління вартістю збуту
  • Точність даних в режимі реального часу дорівнює 98% з максимальною деталізацією
  • DMS – ключове джерело даних для Data Lake.

Кейс Unilever Ukraine представив Тарас Кубай, керівник відділу клієнтського розвитку, на вебінарі SSBS у жовтні 2022 року.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.