2021 POI RetX визнали SSBS кращими у своєму класі у 4 категоріях!

Травень 12, 2021

Захоплюючі новини! Еко-система продуктів SoftServe Business Systems була визнана кращою у своєму класі у 4 категоріях POI Retail Sales Execution Panorama 2021!

Наші відзнаки по ключовим категоріям Retail Sales Execution:

  • Управління дистриб’юторами;
  • Віртуальні дзвінки/Продажі по телефону;
  • Соціальні продажі*;
  • Гейміфікація.

Promotion Optimizаtion Institute (POI) – авторитетне галузеве агентство, яке аналізує глобальні IT-рішення в галузі Retail Execution і Trade Promotion, визначає галузеві тенденції, а також вивчає технологічні потреби бізнесу FMCG (CPG).

Унікальні характеристики рішення SoftServe Business Systems: гнучке бачення виконання роздрібних продажів; можливість управління та вирівнювання даних з кількох джерел; можливості для торгових точок взаємодіяти з виробниками за допомогою різних каналів (FSF, B2B e-Commerce, B2B TeleSales) та гейміфікація. Дивіться уривок про SoftServe Business Systems тут.

* Використання сили команди для поліпшення результатів.

Щоб завантажити повну версію Панорами POI Retail Sales Execution (RetX), вона доступна у вигляді закритого звіту через портал членства POI: : https://poinstitute.com/membership або напишіть Joanie Malin [email protected]

Joanie Malin може допомогти вам з членством в POI:

  • Доступ до звіту POI RetX;
  • Авторизація на майбутні віртуальні і особисті заходи POI, включаючи віртуальний саміт POI Global Spring Virtual, 25-26 травня 2021 р;
  • Доступ до групи POI Manufacturer Connect Share та багато іншого.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.