Впровадження IR з винятковими результатами

Березень 11, 2022

Розпізнавання зображень – це новий стандарт у FMCG-індустрії. Компанії впроваджують IR-рішення для покращення процесів, збільшення продажів, зниження витрат та підвищення ефективності співробітників. Тим не менш, багато компаній відчувають труднощі з впровадженням IR, оскільки це складна технологія, що потребує досвіду в галузі штучного інтелекту та машинного навчання.

SoftServe Business Systems має багато успішних прикладів розгортання системи розпізнавання зображень для клієнтів. Ми працюємо з новими алгоритмами обробки зображень та нейронними мережами нового покоління, щоб забезпечити оптимізацію роздрібної торгівлі, включаючи розпізнавання артикулів, цінників, POSM, тощо. І ми вирішили поділитися своїми знаннями з області IR та розповісти вам про кожен етап впровадження цієї технології у вашу екосистему для цифрової трансформації бізнесу.

Ось чому ми пропонуємо ознайомитися з нашим Гайдом із впровадження розпізнавання зображень та дізнатися, як ви можете покращити результати для свого бізнесу. У цьому посібнику ви дізнаєтеся, як підготуватися до впровадження IR, розставити пріоритети, знайти свого вендора і вивести компанію на більш високий рівень.

Будь ласка, заповніть форму, щоб отримати матеріали

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.