Топ 5 проблем управління даними

Серпень 17, 2022

Використання нових технологій, як-от машинне навчання, розширена аналітика та управління ростом доходів, починається з трансформації, орієнтованої на дані. Усі згадані рішення можливі, якщо корпоративні дані точні, повні та добре керовані. Але реальність така, що 68% корпоративних даних, доступних організаціям, не використовуються (згідно з Rethink Data Report, 2020).

Основні проблеми управління даними

Великі підприємства вже зробили роботу із даними своїм пріоритетом. Таким чином, щоб зробити цю роботу ефективною, більшість організацій все ще долають виклики пов’язані зі збором даних, їх правильним використанням та безпечним зберіганням.
Найважливішими проблемами управління даними є:

  1. Зробити зібрані дані придатними для використання (39% респондентів)
  2. Управління зберіганням зібраних даних (37% респондентів)
  3. Забезпечення збору необхідних даних (36% респондентів)
  4. Забезпечення безпеки зібраних даних (35% респондентів)
  5. Надання доступу до різних сховищ зібраних даних (30% респондентів)

Цей список не буде повним без найбільш загальної та розповсюдженої проблеми – проблеми якості даних. Згідно з дослідженням Promotional Optimization Institute з нею зустрічаються 64% FMCG-компаній.

Подолання цих проблем є обов’язковим, якщо компанії хочуть, щоб дані забезпечили збільшення доходів і принесли бізнес-цінність для клієнтів і споживачів.

Рішення для ефективного управління даними

Дата платформа – одне з найбільш універсальних та ефективних рішень для ефективного управління даними. Дата платформа містить повні дані всієї організації та може бути розширена в міру її зростання, що забезпечує автоматизацію та новий рівень ефективності підприємства. Вона може забезпечити збір, безпечне зберігання необхідних даних і автоматичне перетворення їх у практичні поради для швидкого й ефективного прийняття рішень. Коли кожна деталь потрапляє до потрібної людини в потрібний час, стратегічний фокус бізнесу переводиться на найважливіше.

Дізнайтеся, як SoftServe Business System і AB InBev створили дата платформу для роботи з наукою про дані та ML або зв’яжіться з нами, щоб обговорити це.

Будь ласка, заповніть форму, щоб отримати матеріали

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.