IR та цифрова платформа: 20% збільшення покриття

Серпень 2, 2022

Кавовий бізнес вимагає витонченого підходу, щоб привернути увагу кавових ентузіастів. Кавові полиці в роздрібному магазині повинні бути добре організованими, але не тільки для того, щоб радувати покупців. Кавові підприємства повинні слідувати вимогам Perfect Store. Тому торгові представники мають проводити точний аудит полиць, щоб пришвидшити роботу з різними видами упаковок, цінами, POSM, вторинними місцями викладки товару, щоб досягти досконалої роботи у торговій точці.

Багато компаній активно експериментують із розпізнаванням зображень, штучним інтелектом, керованими продажами, багатоканальними продажами, системами управління дистрибуцією, але всі ці технології працюють належним чином, лише якщо повні та коректні дані доступні в режимі реального часу.

Цілісна платформа цифровізації продажів

Провідна кавова компанія використовувала різні рішення для управління продажами та рекламними акціями на кількох ринках, що створило великий обсяг ручної роботи та призвело до затримок в обробці даних.

Виклик

Наявність двох окремих систем для мерчандайзерів і торгових представників призвела до затримок обробки даних, неузгодженого підходу до бізнесу, суперечливих KPI. Крім того, у торгового персоналу не було єдиного джерела інформації про поставки, планування та виконання промо, а також вони не могли задовольнити потреби клієнтів через невчасні поставки і не могли забезпечити ефективність та прозорість торгових інвестицій.

Рішення

Першим кроком на шляху цифрової трансформації був перехід на інтегровані системи SFA та DMS, які згодом перетворилися на цілісну платформу цифровізації продажів. Платформа була оснащена автоматизованими процесами управління продажами, які включали керування замовленнями, прогнозування замовлень, повне планування промо та інтегроване планування візитів.

Результат

Створення цілісної платформи цифровізації продажів допомогло компанії досягти наступних результатів:

  • 20% зростання покриття зі стабільним FTE
  • 9% економії на офісну структуру
  • 30% оптимізації для системи дистриб’юторів
  • 99% точність даних

IR для автоматизації аудиту полиць

Одним із головних факторів, який сприяв переходу від ручної роботи до автоматизованої, стало впровадження автоматизації аудиту кавових полиць із розпізнаванням зображень завдяки AI Shelf Recognition. Оскільки цей інструмент був повністю інтегрований із SFA, це забезпечувало швидкий і ефективний аудит полиць, включаючи розпізнавання SKU всіх артикулів (включно з товарами конкурентів), цін, POSM і вторинних місць викладки товарів.

Результати через 3 тижні після початку використання AI Shelf Recognition командою продажів:

  • 97%+ точність розпізнавання SKU
  • Менше ніж 10 секунд від фото до звіту
  • Менше 10 хвилин на візит
  • 87%+ розпізнавання цін SKU (як паперових, так і електронних цінників)
  • Автоматичний розрахунок KPI для всієї кавової категорії
  • Робота у офлайн/онлайн режимах

AI Shelf Recognition забезпечує не тільки повне розпізнавання продуктів, цінників, рекламних матеріалів, але й в режимі реального часу дає підказки про те, що потрібно зробити і як це має бути зроблено на основі аналітики та аналізу планограм, списків необхідних товарів і відповідності магазину до умов Perfect Store.

Будь ласка, заповніть форму, щоб отримати матеріали

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.