Про нас

Ми створюємо узгоджену та гнучку екосистему, що дає змогу здійснювати цифрову трансформацію продажів для великих компаній FMCG.

Із 2003 року нами запроваджено сотні систем для різноманітних секторів FMCG у багатьох країнах. Ми відповідаємо за ефективність своїх систем. Це означає, що розробка програмного забезпечення, його впровадження та підтримка є постійними пріоритетами нашої команди.

SoftServe Business Systems здійснює цифрову трансформацію, створивши єдину екосистему для всіх процесів продажів. Якими б системами Ви не користувалися наразі, ми зможемо їх інтегрувати.

Серед наших 100 клієнтів – Unilever, JDE, AB InBev Efes, Henkel, Nestle, Danone; серед континентів: Європа, Близький Схід і Центральна Америка.

20 країн

20

країн
100 клієнтів

100

клієнтів
50К користувачів

50К

користувачів
170 успішних впроваджень

170

успішних впроваджень
19 років на ринку

19 років

на ринку
550К торгових точок

550К

торгових точок
Станіслав Шайдаров CEO, SoftServe Business Systems

Ми віримо

що управління продажами в режимі реального часу може створити фантастичну конкурентну перевагу для FMCG бізнесу.

Тільки уявіть, що всі ваші функції продажів об’єднані в єдину платформу та керуються на основі 100% точних даних, доступних в режимі, близькому до реального часу, незалежно від кількості інтеграцій та різноманітності рішень. Retail Execution і Trade Promo, висхідне і спадне планування, прогноз продажів, бюджетування і ROI грунтуються на єдиному джерелі даних. Ми обіцяємо, що це змінить ваші уявлення про ефективність, швидкість та вартість робіт.

Ми віримо в свою відповідальність за надання цінності незалежно від складності ландшафту і процесів. 

Станіслав Шайдаров

CEO, SoftServe Business Systems

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.