Віртуальний саміт: стратегічні теми галузі 2021 – прибутковість, ефективність, трансформація

Коли Feb 8, 2021 | start at 10:00 UTC+00:00

Де Zoom Platform

registration is closed

Вересень 27, 2020

25 вересня 2020 року відбувся перший 6-годинний Віртуальний Zoom-Саміт SSBS «Стратегічні теми галузі 2021: прибутковість, ефективність, трансформація».

До нас у режимі онлайн мали змогу приєднатися 170 учасників. Ведучі заходу – наші колеги: Директор з розвитку Костянтин Шикін і Директор із продажів Оксана Кутіщева – вітали всіх із ТВ-студії у центрі Москви.

На саміті ми розглянули глобальні тренди та кращі практики IT-систем FMCG, дані опитування клієнтів щодо ключових завдань і викликів у галузі використання IT-продуктів. І, що є найголовнішим, ми змогли почути 6 надихаючих кейсів наших клієнтів: JDE, ABInBev EFES, Essity, Henkel, Campina, Kimberly Clark, а також результати для їхнього бізнесу, за що ми їм дуже вдячні та, звичайно, пишаємося такими вражаючими фідбеками. Обмін досвідом є дуже важливим, адже технологія одна, а результати – різні.

Після веб-саміту ми продовжуємо отримувати приємні відгуки про наш онлайн-захід, але все ж таки сподіваємося, що наступного разу ми зустрінемося під час старої доброї Партнерської конференції офлайн, де матимемо змогу особисто потиснути один одному руку та поспілкуватися за чашкою кави😊.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.