Відтепер SoftServe Business Systems є офіційним членом Promotion Optimization Institute

Серпень 6, 2020

#HappyClientsHappyUsSSBS

Провайдер технології – фактор № 1* для успішної цифрової трансформації бізнесу. Купуючи технологію, бізнес насамперед отримує IT-партнера. Це завжди стратегічне рішення, де найважливішим є не продукт, а компанія-провайдер. Наскільки вона готова розвиватися і запроваджувати нові технології, чи готова лідирувати процес цифрової трансформації бізнесу для кожного свого клієнта.

Команда SoftServe Business Systems вирішила приєднатися до авторитетної американської галузевої організації Promotion Optimization Institute для використання найкращих світових практик і нових технологій у продуктах, процесах запровадження, а також у сервісі клієнтів.

POI проводить щорічне опитування 200 глобальних FMCG-компаній щодо бізнес-потреб і актуальних завдань, аналізує ключові системи в галузі Retail Execution і TPx, визначає тенденції галузі, модерує пошук нових рішень, а також обмін кращими практиками.

* (С) 2018 DIGITAL TRANSFORMATION INDEX, Futurum Research

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.