Технології зростання прибутковості бізнесу: IR, продуктивність команд, скорочення витрат

Коли Jul 20, 2020 | start at 10:00 UTC+00:00

Де Zoom Platform

registration is closed

Липень 10, 2020


Разом з нашим партнером – дослідницькою компанією GFK (Росія) – ми продовжуємо актуалізувати вплив Сovid-19 на споживацькі настрої. Дякуємо Світлані Гур’євій, старшому консультанту GFK (Росія) (заміна Олени Самодурової), за спільний вебінар і презентацію щодо споживацьких трендів FMCG 2020.

У період березень-квітень 2020 року сформовано декілька тенденцій:

  1. Homing – збільшення домашнього споживання замість споживання поза домом, яке в період самоізоляції досягло максимуму, що стало причиною зростання обігу FMCG-продажів у цей період (динаміка ринку в грошах (+7,3%)).
  2. Тренд на здорове харчування дещо втратив свою актуальність, так як негативний інформаційний фон спонукав «заїдати стрес».
  3. Тренд зменшення частки промо в період самоізоляції на продукти харчування, особливо в дискаунтерів і E-commerce-каналів (40%), при цьому частка промо на Товари особистої гігієни не змінилася (40%), а в категорії Товари побутової хімії зросла (+36 %) за всіма каналами.

Докладніші факти щодо споживацьких трендів FMCG Ви можете почути в запису виступу Світлани.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.