Essity: промо в контексті фінансів

Листопад 13, 2020

Як виглядає промо з огляду на фінанси? Бюджет на просування – це одна з найбільших і швидко зростаючих статей бюджету компаній, що працюють на FMCG-ринку. Фінансисти розглядають бюджет насамперед як інвестицію, сенс якої полягає у збільшенні прибутковості бізнесу. Реалізувати такий підхід до промо допоможуть попередня оцінка ефективності промо механік, прозорий і коректний процес планування, узгодження та реалізації промо, а також пост-оцінка й обмін кращими практиками.

Дуже рекомендуємо до перегляду виступ Наталії Тупіциної (Natalia Tupitsina, Sales Reporting Manager Essity) про те, як компанія керує ефективністю промо бюджетів за допомогою PromoTool.

🎯На етапі запровадження PromoTool поставлені такі завдання:
1️⃣ Оцінка ефективності витрат на промо.
2️⃣ Гнучкість в адаптації промо плану та бюджету.
3️⃣ Консолідація промо календаря в каналах і мережах.
4️⃣ Облік промо планів і промо обсягів.

🚀 Результати, які отримує бізнес наразі:
1️⃣ Єдина система для планування, узгодження та оцінки ефективності акцій.
2️⃣ Оперативність узгодження промо, розрахунок витрат, контроль бюджету.
3️⃣ 100% промо проходять Pre- та Post-e
4️⃣ Загальна база даних з історією (Sell-In, Sell-Out, промо тощо)

Ми щиро вдячні за виступ Наталії та компанії Essity. Для нас завжди є дуже цінним, коли клієнти знаходять час у своєму щільному графіку для виступу на наших заходах. Відео кейс Essity тут.

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.