6 кейсів цифрової трансформації FMCG продажів

Коли Nov 19, 2021 | start at 14:00 UTC+00:00

Де Zoom Platform

registration is closed

Листопад 22, 2021

Unilever, AB Inbev, Reckitt, Kimberly-Clark, Mondelez, JDE і Henkel – Цифрова трансформація відділу продажів на прикладі 6 кращих бізнес кейсів.

Ці 6 кейсів новаторських бізнес-ініціатив здійснили по справжньому трансформаційний ефект, коли наші клієнти разом з нами вирушили в дорогу до цифровізації. Вони почали цифрову трансформацію в різний час, з різних точок і місць, але всі вони закінчилися видатними результатами в зростанні продажів, ефективності в магазинах, оптимізації витрат і прискоренні бізнесу. Ось деякі з ключових моментів, якими вони поділилися з нами:

на 50% збільшення обсягу продажів

на 41% збільшилась частота замовлень

на 88% збільшення кількості візитів на місцях

на 60% зниження вартості візиту

на 30% прискорення виконання завдань полки.

Спікери:

Станіслав Шайдаров, генеральний директор, SoftServe Business Systems

Тревор Лейн, директор з розвитку бізнесу, SoftServe Business Systems

Ви зможете отримати уявлення про те, як, розгорнувши деякі з наших 9 цифрових інструментів для підвищення продажів, ці компанії змінили методи своєї роботи, управління даними, внутрішній обмін інформацією, планування свого бізнесу, управління та мотивація своїх ключових клієнтів і польових команд.

Якщо вас цікавить, як саме були досягнуті ці результати, замовляйте відеозапис вебінару, заповнивши форму внизу. (Мова вебінару – англійська)

 

Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на їх застосування. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте нашу Політику конфіденційності.